„Valanda su knyga“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Valanda su knyga“

Gegužės 10 dieną „Džiugo“ gimnazijos mokiniai dalyvavo jau trečius metus Telšių rajone vykusiuose garsiniuose skaitymuose „Valanda su knyga“.

Į šią prasmingą akciją mus pakvietė Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubo vadovė Nijolė Vaičekauskė ir „Džiugo“ gimnazijos bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė. IIc klasės mokiniai Dainora Pociūtė ir Rytis Viesulas skaitė ištraukas iš Simono Daukanto istorinio veikalo „Būdas senovės lietuvių, kalnėnų, žemaičių”, puikiai perteikė romantizmo epochos dvasią. Padėkos raštą įteikė Telšių švietimo centro vadovė Rita Vargalytė. Renginio akimirkas įamžino Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė.

Telšių miesto amfiteatre vykusi skaitymo akcija, kurioje dalyvavo įvairaus amžiaus skaitytojų, darkart gimnazistams priminė, kokia prasminga draugystė su knyga.

Maironiečių būrelio vadovė Aušra Ramančauskienė