Pasaulinė žemės diena @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pasaulinė žemės diena

„Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas,“- pasakęs garsus vokiečių filosofas ir poetas Johanas Volfgangas Gėtė, ir tie žodžiai atspindi tikrą tiesą apie mūsų namus – Žemę.

Visame pasaulyje kovo 20 dieną minima Pasaulinė žemės diena. Telšių ,,Džiugo“ gimnazija irgi išradingai paminėjo šią dieną. Mokinių grupelė per pirmąją pamoką deklamuodami Vytauto Rudoko eiles aplankė klases ir priminė, kokia svarbi yra Žemės diena. Po gražių sveikinimų mokiniai kartu su mokytojais buvo kviečiami išsirinkti sentenciją ir ją prisegti ant plakato, kuris buvo pakabintas gimnazijos pirmojo aukšto fojė, kad visi dar kartą susimąstytų apie aplinkos saugojimą. Plakatą nupiešė gimnazistas Mantas Šiškauskas.

Tikimės, kad mokiniai suprato Žemės dienos svarbą, kaip reikia mylėti bei saugoti Žemę – visų mūsų namus.

Monika Liškutė