Literatūrinė popietė „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Literatūrinė popietė „Džiuge“

Šių metų vasario 14 dieną po šešių pamokų gimnazijos skaitykloje rinkosi poetinio žodžio mėgėjai bei skaitytojai, besidomintys šiuolaikinės poezijos knygomis, patekusiomis į „Metų knygos rinkimų 2017“ sąrašą. Gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos į popietę pakvietė ir meninio skaitymo konkurso dalyvius, ir buvusią gimnazijos mokytoją bei žinomą Telšių poetę, literatų klubo „Šatrija“ atstovę Adolfiną Varnelienę.

Gimnazijos bendruomenei skirto renginio „Nenurimstanti ieško dvasia / To, kas dora, gražu ir kilnu“ vedėja Sigita Naglienė ir pati įtaigiai deklamavo žymių poetų eiles, ir įdomiai aptarė šiuolaikinės poezijos vertybines nuostatas. Gerbiama viešnia A.Varnelienė perskaitė keletą naujausių savo eilių bei patarė ypač jauniems žmonėms rinktis kilnius gyvenimo tikslus. Mokiniai skaitė ar deklamavo pasirinktus eilėraščius.

Poetinis žodis sušildė visų dalyvių širdis ir nuteikė smagiam Valentino dienos vakarui.

Organizatoriai