Lietuvių kalbos olimpiada @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Lietuvių kalbos olimpiada

Kiekvienais metais sausio mėnesį gimnazijoje vyksta lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados mokyklinis turas, o jo nugalėtojai atstovauja gimnazijai rajono olimpiadoje. Šiemet „Džiugo“ lietuvių kalbos mokytojos sukvietė gabiausius gimtosios kalbos žinovus sausio 9 dieną per 5 pamoką. Dalyviai turėjo atlikti kūrybinę užduotį: sukurti ir be klaidų užrašyti nurodyto žodžių skaičiaus pastraipą pasiremdami savo kultūrine patirtimi.

Olimpiadoje dalyvavo apie 20 mokinių iš I-IV gimnazijos klasių. Geriausiai užduotį atliko Ia klasės mokinė Danielė Bazaraitė, IIa klasės mokinė Rugilė Laurinavičiūtė, IVc klasės mokinė Simona Urbonaitė ir IVd klasės mokinė Martyna Raižytė. Sveikiname nugalėtojas ir linkime joms sėkmės rajono olimpiadoje, kuri vyks sausio 25 dieną 10 val. Telšių „Ateities“ progimnazijoje.

Organizatoriai