Anglų kalbos taisyklingos rašybos konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos taisyklingos rašybos konkursas

Kovo 14 dieną vyko Žemaitijos regiono taisyklingos anglų kalbos rašybos (Spelling Bee) konkurso pirmasis turas mokykloje, kuriame noriai dalyvavo 19 „Džiugo“ gimnazijos mokinių.

Gimnazistai turėjo parašyti taisyklingai 30 žodžių iš 200 žodžių, kuriuos išmoko per savaitę. Daugiausiai taškų surinko Mantas Vilčinskas (IIa), Mykolas Turskis (IIa) ir Gytis Jaras Jaruševičius (IIIa). Šie jaunuoliai pateko į antrąjį konkurso turą, kur jėgas išbandys su geriausiais atstovais iš kitų 9 Žemaitijos mokymosi įstaigų. Šiemet konkurse dalyvauja Kretingos raj. Salantų, Gargždų „Vaivorykštės“, Skuodo rajono, Šiaulių universiteto, Telšių Vincento Borisevičiaus, „Džiugo“, Žemaitės, Varnių Motiejaus Valančiaus ir Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijų pirmojo turo nugalėtojai.

Linkime sėkmės mūsų gimnazijos atstovams antrajame ture kovo 28 dieną, kur mokiniai turės angliškus žodžius taisyklingai ištarti paraidžiui.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Mendeikienė