100 žodžių Lietuvai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

100 žodžių Lietuvai

Simboliškas sutapimas, kad paskutinę žvarbaus rudens dieną šiltus žodžius Lietuvai deklamavo gimnazijų atstovai, susirinkę į rajoninį anglų kalbos skaitovų konkursą. Taip, gražiausius žodžius Lietuvai jie skyrė anglų kalba.

Mūsų gimnazistai Lukas Veitas, Aistė Peštenytė, Tadas Šedleckis ir Dovydas Pocius kartu su kitais Telšių rajono gimnazijų atstovais deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvos šimtmečiui paminėti, bei įrodė, kad meilė tėvynei gali atsiskleisti pačiais netikėčiausias būdais. Jaukioje Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos salėje skambėjo verstos Vytauto Kernagio, Justino Marcinkevičiaus, Maironio, Salomėjos Nėries ir kitų autorių eilės.

Sveikiname Luką, kurio įtaigus deklamavimas neliko nepastebėtas kompetentingos komisijos, skyrusios jam trečiąją vietą. Taip pat visi dalyviai verti pagyrimų, nes jie nepabūgo anglų kalbos iššūkio ir išmoko gražių eilėraščių.

Anglų kalbos mokytoja Indrė Benikienė