„Žinau praeitį – kuriu ateitį” @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Žinau praeitį – kuriu ateitį”

Kovo 8-ąją gimnazijos skaitykloje vyko teisės ir istorijos protmūšis ,,Žinau praeitį – kuriu ateitį“.
Renginį vedė nuotaikingoji istorijos mokytoja Nomeda Laukaitienė ir atsakingas IVa klasės mokinys Ignas Sajatauskas. Protmūšį sudarė 4 etapai: ,,Lietuvos istorija“, ,,Asmenybės“, ,,Sutartys ir privilegijos“ bei visų dalyvių sumanumo pareikalavęs etapas – ,,Išmanus lietuvis“. Visus dalyvius nustebino, jog genialaus šūkio ,,Būti žiburiu gyvenimo klystkeliuose!“ visą gyvenimą laikėsi grafas A. Tiškevičius.  Po 45 minutes trukusios žinių kovos garbingą 5 vietą laimėjo komanda „Trumpas“, 4 vieta atiteko „Moksliukėms“, trečioji – „3/5 žinių“, 2 vietą užėmė komanda „Sula“, o 1-ąją iškovojo ,,A komanda“. Dalyviai buvo apdovanoti prizais bei jiems linkėta nepamiršti istorijos ir kurti ją tik gerais darbais.

Ernestas Zubavičius, IV a kl.