Rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina jungia mus“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina jungia mus“

Balandžio 4 dieną „Džiugo“ gimnazijos moksleiviai dalyvavo Telšių rajono rusų kalbos festivalyje „Poezija ir daina jungia mus“, kuris vyko Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje.

Linksmą dainą apie poilsį prie jūros mieste Komarovo („Комарово“) atliko II klasės gimnazistai Akvilė Balsytė, Erika Berenytė, Augustė Katauskaitė, Žiedūnė Jazdauskytė, Marius Juodeikis ir Paulius Pleškys (mokytojai Adolfas Lukošius ir Daiva Mendeikienė). IVa klasės mokinys Ernestas Zubavičius raiškiai padeklamavo Veros Inber eilėraštį „Išnuomojamas butas“ (Вера Инбер „Сдаётся квартира“), jį ruošė mokytoja Regina Vidrinskienė. Gausių žiūrovų plojimų sulaukė dainos „Aš visada būsiu su tavim“ („Я всегда буду с тобой“) atlikėjai – Ia klasės mokiniai Deimantė Kazragytė ir Ignas Smilgevičius (mokytoja Regina Vidrinskienė). Į festivalį atvyko ir pati „primadona Ala Pugačiova“, kurią įkūnijo mokytoja Fausta Sabaliauskienė, su daina „Madam Broškina“ („Мадам Брошкина“).

Šventėje skambėjo gražios rusiškos dainos ir eilės, buvo jauki atmosfera, vyravo puiki nuotaika.

Daiva Mendeikienė