Pasaulinė Žemės diena „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pasaulinė Žemės diena „Džiuge“

Kovo 20 d. – Pasaulinė Žemės diena. Kaip ir kiekvienais metais mūsų gimnazija šią dieną paminėjo įdomiai ir smagiai. Gamtos mokslų mokytojų iniciatyva prieš pamokas ir per pertraukas skambėjo muzika, o per pirmą pamoką mokiniai skaitė informacines skrajutes apie Žemės dienos svarbą. Vėliau būrelis gimnazistų mieste dalijo sutiktiems žmonėms savo pačių pagamintas atvirutes, kuriose buvo surašyti palinkėjimai Žemei. Miestiečiai buvo mielai nustebinti mokinių pilietiškumu ir džiaugėsi gavę simbolinę dovanėlę. Taip pat gimnazijoje surengta paroda, kur buvo sukabinti atrinkti gražiausi mokinių padaryti ir užrašyti atvirukai. Reikia nepamiršti paminėti, jog prie gimnazijos visą dieną plevėsavo iškelta Žemės dienos vėliava. Tikimės, jog gimnazijos bendruomenei įsiminė Žemės dienos paminėjimas.

IIIa klasės mokinės E. Sudintaitė, G. Vitkutė, A. Zelbaitė