Meninio skaitymo konkurso zoninis etapas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Meninio skaitymo konkurso zoninis etapas

2017 m. sausio 23 d. „Džiugo“ gimnazijos skaitykloje vyko Meninio skaitymo konkurso zoninis etapas, kuriame dalyvavo mokiniai iš „Džiugo“, Luokės V. Kleivos, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijų, „Atžalyno“ progimnazijos bei Upynos ir Žarėnų „Minijos“ pagrindinių mokyklų.

5-8 klasių grupėje varžėsi dešimt mokinių, o 9-12 (I-IV) – aštuoni. Šių šaunių meninio skaitymo dalyvių atidžiai klausėsi vertinimo komisija: Telšių Žemaitės dramos teatro režisierė Laimutė Pocevičienė, „Džiugo“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Romualda Galinauskienė, lietuvių kalbos mokytojos Danutė Baguškienė (Luokės V.Kleivos gimnazija), Jūratė Šliažienė („Atžalyno“ progimnazija), Virginija Jokubauskienė (Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija), Rasa Veitienė („Džiugo“ gimnazija).

Po ilgų diskusijų į Meninio skaitymo konkurso rajono etapą pateko šie mokiniai: 5-8 klasių grupėje I vietą laimėjo Ema Ežerskytė, 6a klasės mokinė, iš „Atžalyno“ progimnazijos (ruošė mokytoja Alvida Petkuvienė), II vietą – Arnas Mikužas, 5 klasės mokinys, iš Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos (mokytoja Virginija Jokubauskienė), o 9-12 klasių grupėje I vietą laimėjo Laurynas Petraitis, IIIa klasės „Džiugo“ gimnazistas ( mokytoja Irena Tarvainienė), II vietas – Gytis Klimas, Luokės V.Kleivos gimnazijos IVg klasės mokinys (mokytoja Danutė Baguškienė), ir Ernestas Zubavičius, „Džiugo“ gimnazijos IVa klasės mokinys (mokytoja Andžela Valuckienė). III vietą laimėjo Ernestas Stankus, „Džiugo“ gimnazijos IIIc klasės mokinys (mokytoja Aušra Ramančauskienė). Visiems konkurso dalyviams nuoširdžiai padėkota, įteiktos simbolinės dovanėlės ir Padėkos raštai.

Meninę programą šiam zoniniam konkursui, kuris buvo skirtas rašytojo Jurgio Kunčino 70-osioms gimimo metinėms, ruošė lietuvių kalbos mokytoja Andžela Valuckienė, renginį vedė IVa klasės mokiniai: Paula Venckutė, Greta Petrikaitė, Indrė Šatinskytė, Rugilė Viršilaitė, Arnas Klova. Organizuojant konkursą talkino ir lietuvių kalbos mokytojos Irena Tarvainienė, Asta Ruikienė, technologijų mokytoja Danutė Vaitikaitienė. Meninio skaitymo konkurso pertraukos metu grojo Saida Balkutė ir Dovydas Avelis, IIb klasės „Džiugo“ gimnazistai.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė Aušra Ramančauskienė