„Lyderystė mus vienija“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Lyderystė mus vienija“

Gegužės 23 d. Žemaitės gimnazijos lyderių komanda pakvietė 8-9 klasių gimnazijų ir progimnazijų mokinius ir jų mokytojus į bendradarbiavimo renginį „Lyderystė mus vienija“. „Džiugo“ gimnazijai atstovavo Ia klasės mokinės Aistė Gumuliauskaitė, Kotryna Igarytė, Rugilė Laurinavičiūtė, Ie klasės mokinys Edvinas Petrauskas bei etikos mokytoja Vilma Žutautienė.

Renginio metu kiekviena komanda pristatė namų darbus – sukurtus filmukus apie aktyviausius mokinius, diskutavo apie tai, kas yra lyderystė, kokios savybės būdingos lyderiui, vaidino, įsivertino. Buvo labai smagi popietė. Visi dalyviai išsakė norą, kad tokie renginiai mokiniams vyktų kasmet. O tam įkvėpė ir Telšių švietimo lyderių bendrijos pirmininkas Tomas Ubartas, sakydamas, kad visi čia susirinkę jau yra lyderiai, taip pat padrąsindamas nesustoti ir būti aktyviems.

Edvinas Petrauskas