Anglų kalbos rašybos konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos rašybos konkursas

Spelling beeKovo 28 dieną 11 val. Telšių rajono savivaldybėje vyko Anglų kalbos rašybos (Spelling bee) konkurso II turas. Šį kartą į konkursą susirinko Žemaitijos regiono mokiniai iš dešimties mokyklų. Iš Telšių „Džiugo“ gimnazijos jame dalyvavo trys mokiniai: dešimtokai Paulius Kačinskas ir Kamilė Labanauskytė bei vienuoliktokas Mantas Vaitiekūnas. Šie mokiniai buvo mokyklinio turo laimėtojai. Deja, prizinės vietos regioniniame etape atiteko varžovams iš Žemaitės gimnazijos.

Visi dalyviai prieš savaitę gavo 200 žodžių, kurie buvo pateikti konkurse. Teisėjui ištarus žodį, dalyvis turėjo jį pasakyti paraidžiui. Jei pasako teisingai, dalyvis lieka konkurse, o jei neteisingai, turi palikti vietą ir prisidėti prie auditorijos. Nugalėtojai buvo apdovanoti Telšių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus Padėkos raštais bei asmeninėmis dovanėlėmis. Konkurse kaip garbės viešnia lankėsi LCC profesorė Robin Gingerigh, kuri pasidžiaugė puikiomis mokinių anglų kalbos žiniomis.

Mokytoja ir konkurso komisijos narė Audronė Alšauskaitė