Akcija minint Pasaulinę gyvūnų dieną @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Akcija minint Pasaulinę gyvūnų dieną

Kategorija: Nekategorizuota

Minėdami Pasaulinę gyvūnų ir šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dieną, IIa klasės mokiniai, paskatinti mokytojų Dainoros Kurlienės ir Vidos Urlovaitės, surengė akciją „Gyvūnai – mūsų draugai“. Spalio 2 d., nešini maistu ir žaislais gyvūnėliams, apsilankė beglobių gyvūnų globos asociacijoje „Telšių uodegėlė“.

Mus pasitiko ir apie įstaigos veiklą išsamiai ir įdomiai papasakojo jos įkūrėja ir direktorė Roma Liakštutytė Puidokienė. Beje, buvusi mūsų gimnazijos mokinė. Iš jos sužinojome, kad mintis įkurti prieglaudą beglobiams gyvūnams kilo padirbėjus panašioje vietoje Danijoje, kad joje savanoriauja įvairaus amžiaus žmonės. Pamatėme daug mielų šuniukų ir kačiukų, kurie laukia tikrų namų. Ši prieglauda siekia padėti surasti beglobiams mylinčius šeimininkus. Nelikite abejingi ir jūs! Paremkite gyvenimo nuskriaustus gyvūnėlius, kurie neturi namų.

Reda Jenčiūtė