VIEŠNAGĖ PARODOJE „STUDIJOS 2016“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

VIEŠNAGĖ PARODOJE „STUDIJOS 2016“

2016 m. vasario 4-6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje vyko paroda „Studijos 2016“. Jos organizatoriai yra LR Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Parodos tikslas – padėti jauniems žmonėms savarankiškai apsispręsti, kokią specialybę rinktis studijuoti.

Vasario 5 d. parodoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos I-IV klasių mokiniai. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su 220 mokymo įstaigų iš Lietuvos ir užsienio šalių, dalyvauti daugiau nei 200 įvairiausių renginių. Lietuvos mokymo organizacijos: universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio mokymo įstaigos, bei karjeros konsultantai, žymūs žmonės, verslo atstovai dalyvavo tam, kad bendrautų su mokiniais, sudomintų juos išradingai ir gyvai prisistatydami, mokytų jaunimą išsikelti tikslus, siekti jų, savarankiškai mąstyti, atsakingai planuoti savo ateitį ir vienoje vietoje rasti atsakymus į klausimus, kur mokytis, kokią studijų programą pasirinkti ir, galiausiai, kur nuves kelias po studijų.

Socialinė pedagogė A. Lapinskienė