Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Kartu su saule“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Kartu su saule“

Š.m. lapkričio 3 d. Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Kartu su saule“, kurios tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi organizuojant renginius mokykloje, puoselėjant savitas mokyklos tradicijas bei formuojant jos įvaizdį. Šioje konferencijoje kartu su svečiais iš Latvijos, Šiaulių universiteto bei įvairių Lietuvos mokyklų dalyvavo ir mūsų „Džiugo“ gimnazijos komanda.

Konferencijoje lektorės iš Šiaulių universiteto pristatė tyrimo duomenis, iš kurių paaiškėjo, kad renkantis mokyklą didelę reikšmę turi ne tik mokyklos įvaizdis, pedagogų kompetencija, bet ir kitų žmonių nuomonė apie ugdymo įstaigą. Mūsų gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas Tomas Ubartas konferencijoje pristatė pranešimą „Telšių „Džiugo“ gimnazijos kelias savitumo link“. Konferencijos dalyviai pasidalino sėkmės istorijomis organizuojant įvairius renginius mokykloje, pritraukiant į juos mokinių tėvus, formuojant mokyklos įvaizdį bei vykdant respublikinius ir tarptautinius projektus.

Gimnazijos psichologė Isidora Stonienė