Parama gimnazijai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Parama gimnazijai

Kategorija: Skelbimai

Nuoširdžiai dėkoju už paramą, kurią Jūs suteikiate „Džiugo“ gimnazijai, skirdami 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos.  Praėjusiais metais už Jūsų skirtas lėšas įsigijome informacinės technikos ir atnaujinome sporto salės persirengimo kambarius. Kviečiame visus bendruomenės narius – mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus bei kitus geranoriškus asmenis – paremti „Džiugo“ gimnaziją.

Norėdami skirti paramą elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę arba paspaudę šią nuorodą. Užpildę ruošinį FR0512, jį persiųskite Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Paramos gavėjas: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.

Skirdami paramą ne elektroniniu būdu, turite atsispausdinti prašymo FR0512 formą, užpildyti bei pasirašyti ir išsiųsti paštu arba nunešti į Telšių apskrities VMI (Birutės g. 5a, Telšiai).

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel. (8 444) 60 234.

Jūsų supratimas ir parama mums yra nepaprastai svarbūs.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas