Šokam salsą per anglų? Kodėl ne? @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Šokam salsą per anglų? Kodėl ne?

Norėdamos kažkuo paįvairinti kasdienes pamokas, anglų kalbos mokytojos Indrė Benikienė ir Audronė Alšauskaitė rugsėjo 23 dieną dvi dvyliktokų grupes per anglų kalbos pamokas pakvietėme pasimokyti pagrindinių salsos žingsnių. Idėją įgyvendinti padėjo choreografijos mokytoja Laima Šiaudkulienė.

Prieš šią šokio pamoką dvyliktokai susipažino su trimis populiariais šokiais – flamenko, kapoeira ir salsa. Po pristatymo daugelis panoro patys pamėginti šokti salsą, nes Kuboje gimęs šokis yra labai populiarus ir mokiniams pasirodė pats nuotaikingiausiais. Mums pasisekė, kad mokytoja Laima sutiko ir labai profesionaliai pristatė šį šokį, parodė, kaip jis šokamas poroje, ir išmokė judėti salsos ritmu.

Šokį galima būtų pavadinti tarptautine kalba: juo susikalba įvairių kultūrų žmonės visame pasaulyje, todėl įgyta patirtis tikrai pravers mokiniams ateityje. Netradicinės anglų kalbos pamokos prabėgo akimirksniu, net nepajutome, kaip nuskambėjo skambutis.

Anglų k. mokytoja I.Benikienė