Integruotas chemijos bei vokiečių kalbos mokymas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Integruotas chemijos bei vokiečių kalbos mokymas

Šiuos mokslo metus pradėjome įsitraukdami į Goethe`s instituto Lietuvoje vykdomą projektą ,,Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“. Kartu su kitų Lietuvos mokyklų komandomis rugpjūčio 22-23 dienomis dalyvavome seminare – mokymuose, kuriuose patirtimi dalijosi projekto dalyviai. Sužinojome apie įdomius praktinius darbus, naudojant rinkinį vandens, dirvožemio ir oro eksperimentams ,,Ecolabbox“. Šiuo rinkiniu visas projekte dalyvaujančias mokyklas aprūpino Goethe’s institutas.

Per chemijos ir vokiečių kalbos modulį mūsų gimnazijos IIb klasės mokiniai tyrinės Telšių rajono ežerų vandens būklę. Mokiniai atliks praktinius darbus, lygins duomenis, mokysis apibendrinti informaciją. Tikimės, kad integruotose chemijos ir vokiečių kalbos modulio pamokose mokiniai ne tik pagilins chemijos bei vokiečių kalbos žinias, bet ir gaus praktinės naudos, ugdysis gebėjimus, reikalingus ateičiai.

Chemijos mokytoja Zita Mikutienė, vokiečių kalbos mokytoja Regina Vidrinskienė