Akademinės žinios ruošiantis egzaminui @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Akademinės žinios ruošiantis egzaminui

Artėjant lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui, „Džiugo“ abiturientams sudaryta galimybė paklausyti Vilniaus universiteto Kauno humanitarinių mokslų fakulteto dėstytojo, daktaro Mindaugo Grigaičio paskaitų.

IV klasių mokiniai atidžiai klausėsi paskaitų „Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio–Putino romaną „Altorių šešėly“,“ „Antano Škėmos „Balta drobulė“ – nihilistinio rašymo projektas“, konspektavosi ir pateikė lektoriui įdomių klausimų – tai rodo gimnazistų puikias literatūros žinias ir kritinį mąstymą.

Džiugu, kad gerbiamas Mindaugas Grigaitis atvyko į mūsų gimnaziją. Abiturientų nuomone, paskaitos labai naudingos: pasikartoti kūriniai, išgirsta naujų akademinių įžvalgų. Mokiniai siūlė ir kitais mokslo metais į „Džiugo“ gimnaziją pakviesti šį puikų lektorių.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos