Seminaras apie lyderystę @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Seminaras apie lyderystę

lyderŠiais metais „Džiugo“ gimnazija, kuruodama Telšių rajono švietimo lyderių bendrijos veiklą, siekia skleisti lyderystės idėją švietimo bendruomenėje. Gimnazijos direktorius M.Sabaliauskas ir geografijos mokytojas metodininkas T.Ubartas parengė ir vedė seminarus „Vadovo ir mokytojo lyderystė – pagrindas mokinių mokymosi sėkmei“ ugdymo įstaigų vadovams, jų pavaduotojams bei įvairių dalykų mokytojams. Spalio 26 d. seminaras vyko Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos darbuotojams, o spalio 29 d. Telšių miesto ir rajono švietimo bendruomenės nariai į seminarą rinkosi „Džiugo“ gimnazijoje.

Seminare gvildenti kolegialaus mokymosi principai, vadovo lyderio ir mokytojo lyderio temos, šių lyderysčių sąveika bei kaip tai susiję su mokinio mokymosi sėkme. Seminarų dalyviai analizavo situaciją, kalbėjo apie mokytojo lyderio ir vadovo lyderio bruožus, diskutavo apie mokinių mokymosi sėkmės sampratą. Šiuo seminaru buvo siekta atkreipti švietimo bendruomenės narių dėmesį į lyderystės naudą ir jos tiesioginę įtaką mokinių ugdymo rezultatams.

Mokytojas Tomas Ubartas