Mūsų LIK’o komandai – antroji vieta @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mūsų LIK’o komandai – antroji vieta

Balandžio 23 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre vyko 15-osios Telšių rajono bendrojo ugdymo mokyklų aukštesniųjų klasių mokinių komandų LIK‘ų varžytuvės „Etnokultūriniai jaunimo ypatumai“, kuriose dalyvavo „Džiugo“, Žemaitės bei Vincento Borisevičiaus gimnazijų mokiniai.

Kiekvieną komandą sudarė dešimt narių. „Džiugo“ gimnazijai atstovavo Deividas Rumbutis, Vytautė Bumblauskytė, Vytautas Trusovas, Rūta Jogminaitė, Tadas Naglis, Rūta Remezaitė, Lukas Sinkevičius, Gabija Andrijauskaitė, Alanta Mileikytė ir komandos kapitonas Šarūnas Vitkus. Komandos varžėsi įvairiose rungtyse: prisistatymo, namų darbų, klausimų bei atsakymų. Kiekviena rungtis turėjo atspindėti konkurso temą „Etnokultūriniai jaunimo ypatumai“. Visos gimnazijos pasirodė išradingai ir linksmai. Komisijos sprendimu pirmąją vietą laimėjo Vincento Borisevičiaus gimnazija, antrąją – „Džiugo“, o trečiąją – Žemaitės gimnazija. Visos komandos gegužės 8 d. keliaus į edukacinę išvyką Kretingon.

Nuoširdžiai norime padėkoti „Džiugo“ komandos mokytojoms Ingai Dokšienei ir Vilmai Žutautienei už pagalbą ir kantrybę padedant LIK‘o komandai ruoštis varžytuvėms ir tikimės, kad dar daug metų jų vadovaujamos komandos bus pavyzdžiu jaunesnėms, pergalių LIK‘e siekiančioms.

Deimantė Lapinskaitė, buvusi LIK‘o komandos narė