Mokytojų kelionė į Šiluvą, Tytuvėnus @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokytojų kelionė į Šiluvą, Tytuvėnus

p.p.p.p.p.ppppp

Norėdami prasmingai palydėti senuosius metus ir nuskaidrintom sielom pasitikti naujuosius, gimnazijos mokytojai su direktoriumi Mindaugu Sabaliausku ir pavaduotoja Janina Šalkauskyte keliavo į Šiluvą susitikti su kunigu kan. Andriejumi Sabaliausku. Dabar kunigas dirba Šiluvos švč. Mergelės Marijos gimimo parapijoje, todėl labai šiltai ir nuoširdžiai mus pasitikęs aprodė ir Šiluvos baziliką, ir meniškus Rožinio koplytstulpius, ir koplyčią, kurios altorius pastatytas ant didžiulio lauko akmens, ant kurio apsireiškė švč. Mergelė Marija. Šiluvos piligrimų informacijos centre sesuo Morta papasakojo miestelio istoriją ir pavedžiojo po Šiluvos istorijos muziejų. Popiežiaus Jono Pauliaus II namuose sesuo Regina pamokė kepti kalėdaičius – kiekvienas pats išsikepė po kalėdaitį savo šeimai ir artimiesiems. Vėliau visiems susirinkus Jono Pauliaus II namų koplyčioje kunigas kan. A.Sabaliauskas laikė mišias, per kurias giedojo kelionėje suburtas mokytojų choras, vadovaujamas A.Lukošiaus.

Grįždami namo užsukome į už 8 kilometrų nuo Šiluvos esančius Tytuvėnus, kur puiki gidė pavedžiojo po Tytuvėnų švč. Mergelės Marijos bažnyčią ir vienuolyną.

Ši kelionė padėjo nustumti žemiškus rūpesčius ir atvira širdimi žengti į naujuosius metus.

Renata