„Moksleivi, pabūk studentu 2015“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Moksleivi, pabūk studentu 2015“

Jau šeštą kartą Kauno Vytauto Didžiojo universitetas pagal projektą „Moksleivi, pabūk studentu“ pakvietė mokinius iš visos Lietuvos pamatyti studijas iš arti. Šia galimybe pasinaudoti ryžomės ir mes, „Džiugo“ gimnazijos ketvirtokės Raminta Beresnevičiūtė bei Izabelė Lukauskaitė. Pakviestos į projekto pirmąjį etapą, kovo 2- 6 dienomis įsiliejome į universiteto veiklą, lankėme paskaitas kartu su studentais pagal pasirinktą studijų programą. Projekto dalyviams buvo pristatyta Studentų atstovybės veikla bei jos nariai, atsakyta į mokiniams kilusius klausimus, susipažinta su universiteto erdvėmis, dėstytojais bei pačiu Kauno miestu. Šis projektas mums leido pažvelgti į biochemijos ir socialinės politikos specialybes iš arčiau bei vienu žingsneliu priartėti prie ateities siekių.

Izabelė Lukauskaitė, IV a kl.