Kandidatus į Telšių rajono savivaldybės merus egzaminavo Telšių švietimo lyderių bendrija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Vadovaudamasi siekiu tapti svarbia, sprendžiant aktualius rajonui švietimo klausimus, Telšių švietimo lyderių bendrija vasario 17 d. diskusijai pakvietė kandidatus į Telšių rajono savivaldybės mero postą. Susitikime, kuris vyko Telšių „Džiugo“ gimnazijoje, dalyvavo V. Kleiva, P. Kuizinas, A. Lukavičius, J. Rupeikinė, M. Serva, A. Tarvainis.

Susitikimo metu bendrijos pirmininkas Tomas Ubartas kandidatams pristatė šios bendrijos tikslus ir uždavinius. Po trumpų kandidatų prisistatymų bendrijos nariai pateikė jiems klausimų. Diskutuota apie suaugusiųjų švietimą, priešmokyklinį ugdymą, rajono ugdymo įstaigų tinklo pertvarką bei problemas, su kuriomis susiduria visa Telšių švietimo sistema.

Labiausiai bendrijos nariai nuogąstavo, kad politikai dažnai užmiršta savo pažadus, todėl kandidatų buvo klausiama, kokiais būdais Švietimo lyderių bendriją reikėtų įtraukti į svarbių švietimui klausimų svarstymą. Po susitikimo Švietimo lyderių bendrijos nariai išreiškė viltį, kad išsakytų minčių kandidatai neišsižadės tapę Telšių rajono savivaldybės valdžios atstovais.

Telšių švietimo lyderių bendrijos pirmininkas Tomas Ubartas