Išvyka į „Saulės“ mokyklą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Išvyka į „Saulės“ mokyklą

Kovo 26-ąją būrelis „Džiugo“ gimnazijos mokinių ir mokytojų vyko draugiško vizito į Joniškio „Saulės“ pagrindinę mokyklą. Nuvažiavę susipažinome su mokykla: pamatėme naujausiomis technologijomis aprūpintus kabinetus, net tris sporto sales su treniruokliais. „Saulės“ mokyklos direktorius trumpai papasakojo mokyklos istoriją. Socialinė pedagogė Rasa ir psichologė Sigita parodė mokyklos dienos centrą, kuriame yra ugdomi negalią turintys mokiniai. Stebėjome, kaip galima panaudoti antrines žaliavas kuriant įvairius darbelius. Po to devintokams buvo organizuotas jungtinis dviejų mokyklų atstovų koncertas. Mūsų gimnazistės Silvija Steckytė (IId), Gabrielė Zybartaitė (IIIa), Orinta Zaveckytė (IIIe) bei mokytojos F.Sabaliauskienės vadovaujamas folkloro ansamblis ir L.Šiaudkulienės vadovaujami III klasių šokėjai pademonstravo savo puikius gebėjimus šokti ir dainuoti. Po koncerto vykome į Joniškio sinagogą ir Krepšinio muziejų, kur jo įkūrėjas Leonas Karaliūnas organizavo labai įdomią edukacinę pamoką apie Lietuvos krepšinį. Iš šios kelionės grįžome patenkinti tuo, ką matėme, ir kupini gerų emocijų.

Silvija Steckytė, IId kl.