Išrinktas naujas gimnazijos mokinių prezidentas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Išrinktas naujas gimnazijos mokinių prezidentas

Pastaruosius dvejus metus gimnazija turėjo puikų mokinių prezidentą Luką Kaminskį. Jo kadencijai einant į pabaigą, buvo pradėta naujo prezidento rinkimų kampanija. Į šį postą pretendavo trys mūsų gimnazijos mokiniai – pirmokės Paulina Garbinčiūtė, Rūta Kukanauzaitė ir trečiokas Justas Meškys. Kandidatai kūrė prisistatymus, kalbėjo su mokiniais apie savo patirtį ir planus, o likus trims dienoms iki rinkimų visa gimnazijos bendruomenė, gausiai susirinkusi aktų salėje, galėjo pasiklausyti kandidatų debatų ir galutinai apsispręsti, kam atiduoti savo balsą.

Vasario 5 dieną vyko balsavimas, kuriame dalyvavo gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad daugiausiai surinko ir mokinių prezidentu tapo Justas Meškys.

Dėkojame už aktyvią ir kūrybingą veiklą buvusiam prezidentui Lukui, o Justui linkime geros komandos, puikių idėjų ir sėkmės jas įgyvendinant!

Naujojo mokinių prezidento inauguracija vyks vasario 12 d. (ketvirtadienį) 9.30 val. gimnazijos aktų salėje.

Rinkimų komisijos sekretorė Deimantė Tamošauskaitė