Šimtadienio šventė „Džiugo“ gimnazijoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Šimtadienio šventė „Džiugo“ gimnazijoje

Šių metų vasario 20 dieną Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko XLI laidos ketvirtokų šimtadienio šventė. Renginį nuoširdžiai organizavo net 52 trečiokai, kurių kiekvieno indėlis buvo labai svarbus.

Vakaro tema – „Teismas“: likus 100 dienų iki egzaminų abiturientai buvo „teisiami“ už įvairius nusižengimus, juos palaikė auklėtojos Andžela Valuckienė (IVa), Renata Milokastenkaitė (IVc), Jolanta Viršilienė (IVd) ir Irena Tarvainienė (IVe). Šventės kaltininkams sveikinimo žodžius, įkvepiančius palinkėjimus sakė „Džiugo“ gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, mokyklos prezidentas Justas Meškys ir visų ketvirtokų auklėtojų vardu – mokytoja Renata Milokastenkaitė. Šventės metu ketvirtokams buvo teikiamos nominacijos: „Metų širdžių ėdikas“, „Metų sprinteris“ (ketvirtokas, dažniausiai bėgantis iš pamokų), „Metų hakeris“, „Metų mafija“, „Metų juokas“, „Metų tryniai“ (du broliai ir sesutė Žutautai) ir kt. Nominantai gavo šaržus, kuriuos piešė Lukas Steponavičius, Alma Kazlauskytė, Aurelija Šiuškaitė. Iš viso 2015 m. „Džiugą“ turėtų baigti apie 120 XLI laidos abiturientų.

Organizatoriams buvo labai svarbu, kad šventė būtų linksma ir kad ketvirtokai gerai praleistų laiką, todėl buvo nemažai meninių pasirodymų: dainų, šokių ir net pasakų. Meninius pasirodymus atliko Kristijonas Gintalas, Šarūnas Vitkus, Vytautas Trusovas, Lukas Kaminskis, Mykolas Geidukis, Vytautė Bumblauskytė, Aurelija Ruikaitė, Gabija Andrijauskaitė, Rūta Remėzaitė, Justas Lakšinis, Edvinas Bulašas, Lukas Sinkevičius, Laurynas Gedrimas, Kamilė Varkalytė, Dalia Krauzaitė, Erika Sorokina, Eglė Barkevičiūtė, Agnė Jokšaitė, Mantas Plynius, Laurynas Valauskas, Bernadeta Beržanskytė. O dekoracijas kūrė Rosita Šiaulytė, Auksė Stanevičiutė, Dovydas Kuzas, Justas Meškys, Vtalijus Kęsminas, Erikas Rupšys, Paulius Šatinskis, Tomas Eigirdas, Greta Norbutaitė, Greta Dzeventkauskaitė, Sonata Monkevičiūtė, Ignas Jaruckis, Domantas Zalepūga, Gabrielė Zibartaitė, Agnė Narmontaitė bei Titas Lileikis. Rytinę šventės dalį organizavo ir valgyklą puošė Monika Preibytė, Marija Preibytė, Deimantė Jucevičiūtė, Emilija Miltenytė, Gytis Žindžius, Rimantė Radžvilaitė, Aistė Gudžiūnaitė, Laura Bekevičiutė, Robertas Armalis. Pusatestačius ruošė Rugilė Komžaitė, Viktorija Tomaševičiūtė, Greta Norbutaitė, talkino etikos mokytoja Vilma Žutautienė. Už techninę įrangą atsakingi buvo Lukas Šarpnickas ir Julius Jonuška. Žinoma, gerą nuotaiką garantavo vakaro pažibos – vedėjai Šarūnas Vitkus ir Deividas Rumbutis. Jų dėka vakaras buvo linksmas, žaismingas ir nenuobodus. Ketvirtokai mus nudžiugino tikindami, jog liko patenkinti šia švente.

Visi „Džiugo“ gimnazijos trečiokai ir jų auklėtojos Virginija Norkienė (IIIa), Aušra Ramančauskienė (IIIb), Fausta Sabaliauskienė (IIIc), Vilija Valauskienė (IIId), Vilma Žutautienė (IIIe) ir Audronė Kavalevskienė (IIIf) nuoširdžiai linki abiturientams kantrybės mokantis ir sėkmės laikant egzaminus.

Bernadeta Beržanskytė, IIIb kl.