Dalyvavimas MIR projekte @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Dalyvavimas MIR projekte

„Džiugo“ gimnazijos komanda, vadovaujama pavaduotojos J.Šalkauskytės, padedant istorijos mokytojai V.Urlovaitei, lietuvių kalbos mokytojai A.Valuckienei, etikos mokytojai V.Žutautienei ir bibliotekininkei V.Latakienei, parašė paraišką siekdama dalyvauti Šiaurės ministrų tarybos biuro ir Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojamame projekte „Medijų ir informacinių technologijų (MIR) ugdymas“. Mūsų gimnazija, įvertinus motyvaciją dalyvauti, turimą mokyklos patirtį ugdymo srityje ir MIR priemonių naudojimą bei komandos sudėties atitiktį paraiškos reikalavimams, iš 176 mokyklų komandų buvo pakviesta dalyvauti projekte ir, pirmiausiai, įvadinėje konferencijoje „Informaciniai iššūkiai šiuolaikinėje visuomenėje“, kuri vyko balandžio 20 d. Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijoje. Rugsėjo mėnesį gimnazijos komanda turės išbandyti projekto ekspertų parengtą metodinę MIR ugdymo medžiagą su mokiniais ir dalintis patirtimi su kolegomis.

A.Valuckienė