„Ateities profesijos“ Šiaulių kolegijoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Ateities profesijos“ Šiaulių kolegijoje

Balandžio 30 d. II-III klasių gimnazistai kartu su psichologe I.Stoniene ir anglų kalbos mokytoja V.Siegiene vyko į Šiaulių valstybinę kolegiją, kur dalyvavo netradicinėje aplinkoje vykusioje anglų kalbos pamokoje „Ateities profesijos“. Anglų kalbos dėstytoja Nijolė Merkienė mokinius supažindino su populiariausiomis studijų programomis, pamoka buvo iliustruota gausia vaizdine medžiaga, o pamokos pabaigoje organizuotoje viktorinoje prizais buvo apdovanoti aktyviausi mūsų gimnazijos mokiniai. Taip pat lankėmės modernioje kolegijos bibliotekoje, savarankiškų studijų ir sveikatingumo paslaugų centruose. Dėstytojas Audronis Kontautas supažindino mokinius su automatikos ir elektros energetikos laboratorijomis. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko studentų darbai robotikos laboratorijoje ir mokomasis automobilių servisas. Išvyka buvo įdomi ir informatyvi kiekvienam, renkantis profesiją.

Anglų kalbos mokytoja V.Siegienė