Valentino diena kitaip @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Valentino diena kitaip

Mokyklos pirmokai vasario 14 dieną visus įsimylėjėlius, mylinčius ir mylimus pakvietė į „Meilės alėją“.

Ten visi susirinkę buvo pasveikinti su Valentino diena, o mokyklos poros buvo pakviestos išbandyti jausmų stiprumą. Jiems teko atlikti įvairias užduotis: šokti ant laikraščio, rišti kaklaraiščius, pinti kasas, žerti komplimentus, apibūdinti savo antrą pusę. Į renginį buvo pakviesta penkiolika porų, bet tik penkios išdrįso pasirodyti viešumoje. Dėkojame Indrei ir Dainorui, Deimantei ir Matui, Birutei ir Mindaugui, Brendai ir Eimantui, mokyklos direktoriui Mindaugui Sabaliauskui ir jo žmonai Faustai. Labiausiai jaučiančiais vienas kito širdies plakimą buvo pripažinti Brenda ir Eimantas.

Porelės gavo po saldųjį prizą, o tik ieškantiems antrosios pusės buvo įteikti meilės laiškeliai.

Greta Petrikaitė, Ia