VAKARAS SU KREPŠINIU @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

VAKARAS SU KREPŠINIU

Krepsinis

Nors ir įtemptai, bet ypač smagiai praėjo rugsėjo 9-osios vakaras. Aktyvi mūsų gimnazijos prezidentūra visus sukvietė į svarbių Pasaulio krepšinio čempionato Ispanijoje rungtynių tarp Lietuvos ir Turkijos peržiūrą.

Pilietiškai nusiteikę, apsiginklavę Lietuvos vėliavėlėmis, krepšinio atributika su užrašais „Lietuva“, „Pirmyn už Lietuvą“, gimnazistai rinkosi į aktų salę. Rungtynes kartu stebėjo ir gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas.

Per pertraukėles netrūko linksmų klausimų, žaidimų, kuriuos organizavo trečiokai Deividas ir Šarūnas, bei prizų. Džiaugiamės prasidėjusiais renginiais mūsų mokykloje ir, be jokios abejonės, esame pakylėti laimėjus Lietuvos krepšinio rinktinei, kuri tą vakarą pateko į stipriausių Pasaulio krepšinio čempionato komandų ketvertuką.

Linkėdami pergalių gimnazistams šiais mokslo metais, raginame kuo aktyviau dalyvauti mokyklos renginiuose bei įsitraukti į būrelių veiklą.

Etikos mokytoja Vilma Žutautienė