„Sodros“ pamokėlės @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Sodros“ pamokėlės

Kovo 18 d. mūsų gimnazijoje pirmųjų ir antrųjų klasių mokiniams, o per trečiąją pertrauką ir visiems norintiems vyko netradicinė pamoka apie „Sodrą“, kurią vedė „Sodros“ Mažeikių skyriaus darbuotojos Nijolė Sutkienė, Birutė Ignotienė, Gilma Pranauskienė ir Vaida Pakalniškytė. Sužinojome, kokios funkcijos priskiriamos „Sodrai“, kaip Lietuvoje išdėlioti įmonės teritoriniai skyriai, kiek darbuotojų ten dirba. Išgirdome, kokie reikalavimai keliami valstybės tarnautojui, kokio atlyginimo galima tikėtis. Po išsamaus pasakojimo gimnazistai uždavė klausimų. „Sodros“ darbuotojos padalino lankstinukų su detalia informacija. Paskaita buvo naudinga ruošiantis savarankiškam gyvenimui šiuolaikinėje visuomenėje.

Titas Lileikis, II d kl.