Psichologijos paskaita Klaipėdos universitete @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Psichologijos paskaita Klaipėdos universitete

Š.m. vasario 1 d. „Džiugo“, Žemaitės ir Vincento Borisevičiaus katalikiškos gimnazijų mokiniai vyko į Klaipėdos universiteto organizuojamos Psichologijos mokyklos paskaitą „Kupidono strėlės perverti: ir kas per velns ta meilė yr?“ Socialinių mokslų daktarė, docentė Reda Gedutienė pasakojo apie tai, kas yra meilė, kokie yra meilės stiliai, ko reikia, kad vystytųsi draugystė bei kokie hormonai mus užvaldo, kai įsimylime. Apklausos metu mokiniai turėjo galimybę įsitikinti ar vaikinai ir merginos myli skirtingai.

Po paskaitos visi gimnazistai vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kur susipažino su vakarų baltų gyvensena ir tradicijomis, aplankė ekspoziciją, skirtą Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms pažymėti, pagal senąsias tradicijas pabandė lipdyti iš molio bei pagaminti savo rankomis popierių, kaip tai darė žmonės prieš daugybę metų.

Psichologė Isidora Stonienė