Prizinis „Europrotų“ ruduo @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Prizinis „Europrotų“ ruduo

Šių metų lapkričio 5, 12, 19 ir 26 dienomis kavinėje „Senamiestis“ vyko „Europrotų“ rudens sezonas, kuriame savo intelektą pramankštinti ir įrodyti jo galią turėjo galimybę visi Telšių miesto gyventojai. Jiems tereikėjo sudaryti komandą iš 6 asmenų ir užsiregistruoti. Per žaidimą komandos ne tik atsakinėjo į vedėjo užduodamus klausimus, suskirstytus įvairiomis temomis, bet ir linksmai bei išradingai leido laiką.

Turbūt nieko nenustebins ir žinia, jog „Europrotų“ turnyre dalyvavo komanda iš „Džiugo“ gimnazijos. Šiai avantiūrai ryžosi direktoriaus ir mokinių komanda „Mes pareisem“. Savo žiniomis visą sezoną jie nenusileido lyderiams, todėl komandos pavadinimas puikavosi tarp prizininkų. O finalinėje kovoje džiugiečiai iškovojo II vietą. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos puikiais prizais.

Julius Martinkus