Paskutinė psichologijos paskaita @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Paskutinė psichologijos paskaita

Š.m. gegužės 17 d. „Džiugo“ ir Žemaitės gimnazijų mokiniai vyko į paskutinę Klaipėdos universiteto Psichologijos mokyklos organizuotą paskaitą „Nemeluojančių veidrodžių karalystėje: ką sapnai mums sako apie mus“. Paskaitą skaitė psichologė Dalia Kujalienė.

Ar žinojote, kad mokslas apie sapnus vadinasi oneirologija. Intensyvūs sapnų tyrinėjimai prasidėjo tik 19 amžiuje. Pasirodo, sapnai gali pranešti mums apie artėjančias ligas, bet mes dažniausiai nemokame jų iššifruoti. Psichologijos mokslas sapnus vertina kaip pasąmonės medžiagą, suteikiančią daug informacijos apie žmogaus asmenybę bei jo problemas. Teisingai interpretuojant sapnus galima atrasti atsakymus į mus kamuojančius klausimus.

Neįtikėtinai greitai prabėgo mokslo metai Psichologijos mokykloje. Mokiniai, lankę paskaitas ir praktinius užsiėmimus, gavo Klaipėdos universiteto pažymėjimus, kuriuos pasirašė KU Pedagogikos fakulteto dekanas doc. dr. P.Žakaitis ir Psichologijos katedros vedėja prof. dr. R.Čepienė.

Psichologė Isidora Stonienė