Netradicinė kelionė į Šiaulius @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Netradicinė kelionė į Šiaulius

Balandžio 3-ąją Ic ir Ie klasių mokiniai vyko ekskursijon į Šiaulius. Tik atvažiavus į miestą prasidėjo netradicinė fizikos pamoka Radijo ir televizijos muziejuje. Mokiniai buvo supažindinti su mechaninių garso atkūrimo prietaisų, telegrafo, radijo, televizijos raida bei veikimo principais. Netradicinę pamoką tęsėme eidami bulvaru Auksinio berniuko link. Trumpai susipažinome su Šaulio ir Šiaulių miesto atsiradimu. M.V.Pociūtė visiems pristatė Saulės laikrodžių istoriją ir kartu išsiaiškinome jų veikimo principą. Vienas iš pamokos tikslų – pamėginti pagaminti horizontalų ar vertikalų Saulės laikrodį namuose. Vėliau nuvykome į fabriką „Rūta“. Ten susipažinome ne tik su šokolado gaminimo istorija, bet ir patys, panaudodami meninius gebėjimus, šiuolaikinėmis technologijomis sukūrėme saldainių popierėlį. Be to, pasitelkę savo išmonę, pridarėme daug šokoladinių skanėstų. Mūsų kelionę vainikavo Kryžių kalno aplankymas.

Mokytojos A.Bagdonienė ir D.Vaitikaitienė