Netradicinė geografijos pamoka @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Netradicinė geografijos pamoka

Vasario 20 d. antrųjų klasių mokiniai su geografijos mokytoja Irena Butikiene dalyvavo netradicinėje pamokoje „Turizmo plėtra pasaulyje: iššūkiai, tendencijos, pavyzdžiai“, kuri vyko V. Borisevičiaus katalikiškoje gimnazijoje. Apie turizmo plėtrą globaliame pasaulyje, jo teigiamas ir neigiamas puses, ekologiją pasakojo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas, geografijos mokytojas, geografijos vadovėlių autorius Rytas Šalna. Žavėjomės nuotraukomis iš kelionių po Afriką, Pietų Ameriką, Australiją ir Okeaniją. Susimąstyti privertė pasakojimas apie sunkų vaikų gyvenimą Afrikoje, patarimai turistams.

Patyrėme daug gerų emocijų, galėjome asmeniškai susipažinti su geografijos vadovėlių autoriumi R. Šalna ir su juo nusifotografuoti.

Titas Lileikis, IId