Mokytojų dienos paminėjimas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokytojų dienos paminėjimas

Vėjas, pūsčiodamas pageltusius lapus ir ridendamas kaštonus, prikviečia ir vieną rudens šventę – Mokytojų dieną. Šiemet ją minėjome penktadienį, spalio 3 d. Gimnazijos ketvirtokai savanoriškai pasisiūlė mokytojams tą dieną padaryti tikrą šventę – apsiėmė organizuoti visas pamokas visose klasėse. Kaip jie jautėsi išbandę mokytojo profesiją ir kaip jiems sekėsi, parašys patys. O mokytojai iš pat ryto rinkosi gimnazijos skaitykloje ir tapo vienai dienai mokiniais (net stengėsi ateiti su mokykline uniforma). Visus susirinkusius iškilmingai pasveikino naujasis gimnazijos direktorius Vytautas su pavaduotojų komanda. Gileta, Izabelė ir Matas išradingai pateikė kūrybines užduotis, prajuokino visą auditoriją tipinėmis mokytojų frazėmis ir parodė filmuką, kaip mokytojams nederėtų elgtis. Vėliau visi autobusu vykome į edukacinę pamoką „Alkos“ muziejuje. Ten taip pat apžiūrėjome naujas muziejaus parodas.

Mokytojai nuoširdžiai dėkoja išradingiems ketvirtokams už gražią ir prasmingą Mokytojų dienos šventę.

Ketvirtokų auklėtojos