„Fizikų šeimynėlė“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Fizikų šeimynėlė“

Kovo 6 dieną, jau antrus metus iš eilės, gimnazijos skaitykloje vyko „Fizikų šeimynėlės“ rinkimai. Vedėja R.Kaminskytė pakvietė visas penkias šeimynėles: Lileikių, Viršilų, Čėsnų, Puplauskų ir Donelavičių, susirungti. Kiekvienai jų talkino konsultantai: gimnazistai D.Bikauskas, M.Kimbaras, D.Makarovaitė, B.Beržanskytė, E.Barauskas. Priemones užduotims atlikti pristatė būrys laborančių: I.Štongvaltaitė, V.Liaudanskytė, K.Igarytė, G.Kazlauskaitė, G.Stonkutė.

Visos šeimynėlės kūrybiškai prisistatė, išradingai atliko bandymus, fizikos laboratorinėmis priemonėmis sujungė duotas schemas ir prietaisais išmatavo reikiamus dydžius per rungtį „Uždek pirmas“, o per užduotį „Masių centras“ dalyviams buvo suteikta galimybė bent trumpai pasijusti architektais. „Fizikų šeimynėlės“ apdovanotos padėkos raštais bei mokinio Ž.Vėlavičiaus pieštais portretais. Per renginį L.Bagdonaitė, E.Mikštaitė atliko kelis muzikinius kūrinius. S.Mikštaitė visus sužavėjo daina, jai talkino R.Gritėnaitė su gitara. Šokėjai M.V.Pociutė ir V.Lileikis pristatė porą šokių.

Džiaugiuosi tuo, kad turėjome galimybę parodyti savo veiklą, kurią atliekame per fizikos būrelio užsiėmimus. Kviečiu ir visus kitus mokinius, norinčius pagilinti fizikos žinias!

Fizikos mokytoja A.Bagdonienė