Baigiamasis „Metų knygos rinkimų“ renginys @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Baigiamasis „Metų knygos rinkimų“ renginys

Prisidedant prie Atvirų durų savaitės tėvams, kovo 6 d. gimnazijos skaitykloje įvyko baigiamasis projekto renginys ,,Metų knygos rinkimai 2013“. Į popietę sugužėjo nemažas būrys knygas skaitančių ir „Metų knygos rinkimų“ renginiams ištikimų gimnazijos mokytojų, gimnazistų. Šiltais žodžiais dalyvius pasveikino pavaduotoja R.Galinauskienė. Gimnazistai įdomiai ir intriguojančiai aptarė ir interpretavo perskaitytus „Metų knygos rinkimų“ romanus, pasakojo apie autorius ir jų pomėgius, skaitė labiausiai patikusias romanų ištraukas. Džiugu, kad mūsų trečiokai Izabelė, Radvilė, Raminta, Vytautas, Domantas, Matas, Kamilė, Gabrielė, Julius, Marijus, Tomas ir Samanta aktyviai dalyvauja jau antrus metus projekto renginiuose, skirtuose knygų skaitymui puoselėti. Esu labai dėkinga lietuvių kalbos mokytojoms Aušrai, Andželai, Irenai už šiltą bendradarbiavimą ir didžiulę pagalbą organizuojant renginius.

Skaityklos vedėja J.Pronskienė