Ar gebame mąstyti? @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Ar gebame mąstyti?

Lapkričio 25 dieną gimnazijoje svečiavosi LCC Internacional  University  lektorius Emilijus Gricius. Charizmatiško, jauno dėstytojo interaktyvi  paskaita „Visi priimame sprendimus, tačiau vengiame pasekmių“ gimnazistus privertė atkreipti dėmesį į tai, ką kiekvienas dažnai daro net nesusimąstydamas ir kokios gali būti to pasekmės ateityje. Pabrėžė, kad turėti savo nuomonę puiku, tik reikia išmokti ją reikšti vietoje ir laiku. Mokė, kad svarbu sau kelti klausimus, kodėl taip darau ar elgiuosi, kodėl taip renkuosi ir planuoju.

Dėstytojas žaisminga forma, gyvais pavyzdžiais padėjo suprasti, jog gyvenime žodis yra galingas dalykas. Tiek paskaitoje dalyvavę mokytojai, tiek mokiniai liko patenkinti tokiu betarpišku bendravimu, kuris ne vieną privertė susimąstyti.

Psichologė Isidora Stonienė