Anglų kalbos olimpiados rezultatai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos olimpiados rezultatai

100_0571Sausio 22 d. Telšių rajono 10-12 klasių moksleiviai rinkosi į anglų kalbos olimpiadą, kuri vyko „Ateities“ pagrindinėje mokykloje. Vienuoliktokai žiūrėjo trumpą filmuką ir rašė jo recenziją, atliko skaitymo ir kalbėjimo užduotis. Iš jų buvo atrinkti du mokiniai, kurie dalyvaus respublikinėje olimpiadoje. Mūsų mokyklos mokinės G. Braciutė ir V. Stupelytė buvo tarp geriausių kalbėtojų. G. Braciutė užėmė trečiąją vietą. Dvyliktokai turėjo atlikti klausymo, skaitymo ir kalbėjimo užduotis, o dešimtokai – klausymo ir skaitymo testus. Dešimtokai E.Monstvilas ir J. Meškys pasirodė puikiai bei užėmė pirmąją ir antrąją vietas. Linkime laimėtojams ir kitiems dalyviams toliau tobulėti ir gerinti anglų kalbos žinias.

Anglų kalbos mokytoja A. Alšauskaitė