Wintertime 2013 @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Wintertime 2013

Nors už lango vis dar rudeniškai šilta, gimnazijos aktų salėje gruodžio 18 d. apsilankė žiema. Tądien net 6 Telšių rajono mokyklos susirinko į tradicinę anglų kalbos viktoriną „Wintertime“ („Žiemos metas“).

8-9 klasių moksleivių komandos iš „Germanto“ ir „Atžalyno“ pagrindinių mokyklų, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos, Žemaitės, „Džiugo“ ir V.Borisevičiaus gimnazijų išradingai prisistatė, ieškojo paslėptų žodžių, sprendė kryžiažodžius, skaitė eiles. Visus sužavėjo karaokė užduotis, kai komandoms teko dainuoti kalėdines dainas, o jų sirgaliai nėrėsi iš kailio, kad tik pagelbėtų. Tiesa, šiais metais ir sirgaliams teko paplušėti – jie turėjo sukurti eilėraščių, pavartodami pateiktus žodžius. Visos komandos pasirodė puikiai, tačiau, kaip paprastai būna konkursuose, kažkam pasisekė labiau. Trečiąją vietą iškovojo V.Borisevičiaus katalikiškosios gimnazijos komanda „Cristmas‘ Reindeer“ („Kalėdų elniai“). Antroji vieta atiteko Žemaitės gimnazijos atstovams „Wrapping Paper“ („Dovanų popierius“). Vertinimo komisija nusprendė, kad geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą pelnė mūsų gimnazijos devintokai „Santa‘s Elves“ („Kalėdų senelio elfai“). Sveikiname juos!

Dėkojame visiems, padėjusiems organizuoti šį renginį, ir linkime jaukių ir linksmų artėjančių švenčių!

Anglų kalbos mokytojos I.Benikienė ir A.Alšauskaitė