Prasmingos akimirkos senelių globos namuose @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Prasmingos akimirkos senelių globos namuose

photo

Telšiams puošiantis auksinėmis rudens spalvomis, mes, IIb klasės ,,Džiugo“ gimnazistai, lankėmės Telšių rajono senelių globos namuose, kuriuose šiemet švenčiamas veiklos dvidešimtmetis. Garbingo amžiaus senjorai pasitiko mus su šypsenomis, noriai bendravo. Žinoma, į svečius vykome ne tuščiomis: drauge su mokytojomis Aušra Ramančauskiene ir Rasa Urboniene paruošėme ir dovanojome senjorams, globos namų darbuotojams bei kitiems svečiams meninę programėlę: deklamavome poeto Justino Marcinkevičiaus eiles, trepsėjome lietuvių liaudies šokį – klumpakojį. Atsidėkodami senjorai mums padovanojo gražią megztą pintinėlę.

Laikas, praleistas su garbingo amžiaus žmonėmis, labai prasmingas. Buvo smagu ir gera dalyvauti šioje veikloje, todėl nuoširdžiai dėkojame savo mokytojoms už pagalbą.

Sonata Monkevičiūtė, IIb klasės mokinė