Piešinių konkurso nugalėtojai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Piešinių konkurso nugalėtojai

Rugsėjo mėn. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Tau duotas vienas gyvenimas… Saugok jį“. Konkurso organizatoriai – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Telšių skyrius kartu su Telšių raj. Sveikatą stiprinančių įstaigų ir organizacijų koordinacine taryba. Šiame konkurse pirmąją vietą laimėjo Indrė Šatinskytė (Ia), o antrosios vietos nugalėtoju tapo Arnas Klova (Ia). Jie apdovanoti Telšių rajono Stiprinančių įstaigų ir organizacijų tinklo koordinacinės tarybos pirmininko S.Dovydaičio padėkos raštais. Telšių rajono visuomenės sveikatos biuro direktoriaus A.Laurinavičiaus padėkos raštu apdovanota dailės mokytoja Danutė Narkienė už puikų gimnazistų paruošimą. Prizinių vietų piešiniai bus iškabinti centriniame knygyne „Raidžių lanka“, užsukite pasižiūrėti.

Organizatoriai