Pergalės „Protų mūšyje“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pergalės „Protų mūšyje“

Protų mūšisProtų mūšis

Balandžio 25d. mūsų mokykloje vyko „Džiugo“ gimnazijos socialinių mokslų ir jų partnerių, Telšių teisininkų draugijos, bendras projektas „Protų mūšis“. Įtraukiant kuo daugiau gimnazijos bendruomenės narių, šiuo renginiu buvo siekiama paminėti žymias šių metų sukaktis švenčiamas Lietuvoje. „Protų mūšis“ sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus – norą dalyvauti pareiškė net 11 komandų, kurias sudarė po penkis žmones. Jų tarpe buvo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai. Žaidimas nebuvo lengvas. Klausimus temomis: „Teisė“, „Aplink pasaulį“, „Europos Sąjunga“, „Literatūra“ , „Apie viską“ galvojo Telšių jaunieji teisininkai. Jie taip pat ir vedė renginį. Žaidimo pradžioje nežymiai į priekį įsiveržė „Mokytojukų“ komanda, tačiau jų džiaugsmas truko neilgai. Užvirė įnirtinga kova taškas į tašką net tarp penkių komandų. Renginio organizatoriai ir vertinimo komisija pateko į sudėtingą situaciją, nes pirmas tris vietas užėmė net penkios komandos. I vietą laimėjo „Revenge of a big head“. II vietą pasidalijo dvi komandos „Tapetai“ ir „Mokytojukai“. III vieta dalijosi „Yolo“ ir „Aistrų pakrantė“. Gausus rėmėjų būrys apdovanojo visas 11 komandų, tad nusivylusiu nebuvo. Ačiū dosniems geradariams: Europos informacijos centrui, Telšių teisininkų draugijai, AB „Žemaitijos pienas“, kredito unijai „Germanto lobis“, Telšių savivaldybei.

Lieka tikėtis, kad šis žaidimas mūsų gimnazijoje taps tradiciniu, pratęs bendradarbiavimą su Telšių teisininkų draugija ir turėsime puikią progą kasmet rinkti „Džiugo“ protus.

Istorijos mokytoja Nomeda Laukaitienė