Mūsų gimnazijai suteiktas „OLWEUS mokyklos“ vardas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mūsų gimnazijai suteiktas „OLWEUS mokyklos“ vardas

Š.m. rugsėjo 3-ą dieną gimnaziją pasiekė džiugi žinia – mūsų bendruomenės ketverių metų rimtas ir kruopštus darbas vykdant OLWEUS patyčių prevencinę programą buvo puikiai įvertintas: Specialiosios pedagogikos ir psichologijos cento direktoriaus įsakymu „Džiugui“ suteiktas „OLWEUS mokyklos“ vardas 2013-2015 mokslo metams.

Nuo 2009 metų rugsėjo įsitraukusi į OLWEUS programos veiklą, mūsų gimnazijos bendruomenė išmoko atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti. Ši programa pareikalavo visų: mokinių ir jų tėvų, mokytojų ir kitų gimnazijos darbuotojų, pastangų ir laiko. „Džiugo“ bendruomenė įvykdė visas sąlygas OLWEUS programos sertifikatui gauti.

Dabar atsakingai galime pareikšti, kad mūsų gimnazijoje nesityčiojama.

(plačiau apie OLWEUS programos įgyvendinimą mūsų gimnazijoje galėsite greitai perskaityti Radvilės straipsnyje e.laikraštyje „Ant palangės“)