Kelionė į psichologijos mokyklą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Kelionė į psichologijos mokyklą

123

Š.m. lapkričio 23 d. būrelis „Džiugo“ gimnazistų vyko į Klaipėdos universiteto organizuojamą Psichologijos mokyklą ir klausė pirmosios paskaitos „Emocinis intelektas ir intelekto koeficientas“. Psichologijos mokslų daktarė, psichologė-psichoterapeutė Diana Būtienė pasakojo apie emocinio intelekto ir intelekto koeficiento sąsajas, pateikė įdomių gyvenimiškų pavyzdžių bei pavyzdžių iš savo darbo praktikos. Taip pat mokiniai turėjo galimybę atlikti asmenybės gynybinių mechanizmų testą, sužinojo, kam iš viso reikalingi gynybiniai mechanizmai ir kaip jie atsispindi mūsų elgesyje.

Po paskaitos visi gimnazistai Meml Nord baterijoje turėjo galimybę patikrinti ne tik savo fizinius gabumus, bet ir charakterio stiprybę bei praplėsti istorines žinias.

Psichologė Isidora Stonienė