Jaunųjų vertėjų konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Jaunųjų vertėjų konkursas

„Juvenes Translatores“ – tai jaunųjų vertėjų konkursas, kurį organizuoja Europos Komisijos vertimo raštu generalinis direktoratas. Lapkričio 28 dieną konkursas vyksta tuo pat metu visose ES šalyse. Mūsų gimnazijos šeši trečiokai taip pat dalyvauja šiame renginyje, nes patekome tarp 12 laimingųjų Lietuvos mokyklų. Mokiniai dvi valandas verčia tekstą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, naudodamiesi tik popieriniais žodynais. Darbai tą pačią dieną siunčiami į Briuselį. Kiekvienos šalies laimėtojai bus kviečiami į Briuselį kartu su savo mokytoju ir vienu iš tėvų. Kelionės išlaidas padengs Europos Komisija. Tikimės, kad mūsų moksleiviams pasiseks. Arba gal kuris nors iš jų susižavės vertėjo darbu ir taip pasirinks profesiją.

Anglų kalbos mokytoja Audronė Alšauskaitė