IT mugė Telšių „Džiugo“ gimnazijoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

IT mugė Telšių „Džiugo“ gimnazijoje

Šių metų lapkričio 22 dieną Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko informacinių technologijų mugė, skirta sudominti ir padėti mokiniams pasirinkti specialybę iš šios tikrai perspektyvios srities. Mugėje pranešimus skaitė DNB banko atstovai, VU studentai, „Sertek media“ savininkai bei kiti, vienaip ar kitaip su IT susiję žmonės. Aš, kaip vienas iš savanorių, kuravau „Pažinimo“ klasės veiklą. Šioje klasėje buvo pasakojama apie žaidimų bei mobiliųjų programėlių kūrimą, jų perspektyvą, buvo parodyta, kaip pačiam susikurti nesudėtingą mobiliąją programėlę. Lektorių paskaitos buvo tikrai įdomios ir pasiekė savo tikslą – bent vieną žmogų (mane) patraukė į informacinių technologijų sritį, o tie, kurie jau buvo nusprendę rinktis IT, pasitikrino savo pasirinkimo tinkamumą.

Justas Meškys, IId kl.